Akın 'Kaynarca Yaşam Ve Spor Merkezi Açılışa Hazır'

Haber Tarihi : 10.05.2018 14:44:08 Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, yapımı tamamlanan ve 13 Mayıs Pazar günü açılışı yapılarak hizmete alınacak olan Kaynarca Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’nde incelemelerde bulundu.
A +   A -

Basın mensuplarının da katıldığı inceleme ve gezi programında açıklamalarda bulunan Başkan Akın KDV dahil 5 milyon 627 bin liraya mal olan merkezde binden fazla ağaçlandırma ve 6 binden fazla bitki dikim çalışması gerçekleştirildiğine vurgu yaptı. Kaynarca Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’nin açılışı öncesinde basın mensuplarıyla birlikte incelemelerde bulunan Bartın Belediye Başkanı Bartın Belediyesi’nin yaptığını söyleyen Belediye Başkanı Bartın Belediyesi yaptı. Su işleri, fen işleri, park bahçeler, elektrik, ulaştırma, zabıta tüm arkadaşlarımızın katkısı var. Başkan yardımcılarıma, belediye meclisimize ve çalışan tüm kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi."Bin adet ağaç dikildi"

Açılışı Pazar günü gerçekleşecek Kaynarca Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’nde yapılan ağaçlandırma çalışmaları ve merkez içinde yer alan donatılardan da bahseden Başkan Bartın. İnşallah burası çok uzun yıllar boyunca hizmet verecek. Ben emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Müteahhit firmaya, çalışan işçi kardeşlerimize, teknik personellerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Burada gece yarılarına kadar çalışma yaptılar. Cumartesi Pazar durmadan çalıştılar. Mesai merhumu asla tanımadılar. Çok şükür halkımıza sunalım istedik. Daha erkende bitirebilirdik ama kış şartlarında açmak istemedik. Buranın açılışına MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli gelecekti. Tabi seçim sathı mahalli girince o aksadı ama biz burayı aksatmadık” dedi."Belediyemizin öz kaynaklarıyla yaptık"

Açılışa hazır hale getirilen merkezdeki tüm çalışmaların öz kaynaklarla yapıldığını da sözlerine ekleyen Başkan Akın, “Biz buradaki tüm çalışmaları belediyemizin öz kaynaklarıyla yaptık. Aynı zamanda Kaynarca-Orduyeri Caddesinde elektrik hatlarını yerin altına aldık ve sıcak asfalt çalışmasının yanında kaldırım çalışmaları devam ediyor. Güzel bir çalışma oldu. Çevresiyle beraber ve öz kaynaklarla yapmaya çalışıyoruz her şeyi. Diğer işlerimizi de aksatmıyoruz. Çalışanımıza para vermeyi aksatmıyoruz. Piyasadan aldığımız malzemenin hemen ödemesini yapıyoruz. Zaten uygun almamızın nedeni de peşin dememizden kaynaklanıyor. Peşin olunca çok az karlarla insanlar malzeme temini sağlayabiliyorlar. Müteahhit firmalar da hak ediş yaptığı anda parasını anında alıyor. Bu konuda hiç sıkıntımız yok. Tüm arkadaşlarımızla, çalışan kardeşlerimizle kol kola girdik hep beraber çalışıyoruz. Bu alandaki kafeteryanın işletmesini de belediyemizin şirketi yapacak” şeklinde konuştu.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !